Rovnováha v sobě, rovnováha ve světě (Brno, 21. 3. 2023)

21. března letošního roku uplyne 100 let od narození indické duchovní učitelky Šrí Mátádží, která založila hnutí Sahadža jóga a představila světu jednoduchou meditační techniku, která dnes v záplavě špatných zpráv pomáhá lidem, kteří ji praktikují, se vyrovnávat s negativními vlivy, pečovat o své duševní zdraví a nacházet v sobě rovnováhu.

Ve svém životě byla Šrí Mátadží často obklopena významnými osobnostmi (jako byl Claes Nobel), obdržela mnoho prestižních mezinárodních ocenění, včetně Medaile míru OSN, a byla také dvakrát nominovaná na Nobelovu cenu za mír. Šrí Mátadží říkala: „pokud si přejete změnit svět, změňte sami sebe.”  

Skutečný mír se podle jejího učení nachází uvnitř a mohou ho zažít všichni lidé s otevřeným srdcem a myslí. Proto se na výročí jejího narození, v úterý 21.3. 2023 ve 17:00, uskuteční v Brně na náměstí Svobody happening, ve kterém dobrovolníci nejen představí zájemcům zmíněnou meditační techniku, ale vystoupí zde i řada českých a zahraničních hudebníků a umělců. Přijďte najít rovnováhu v sobě!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *